Adnan Oktar Diyor Ki...

 

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Mayıs 2018> Daha Fazla

İnsanı mutlu eden sevdiğini mutlu etmektir. Bir iyilik yaptığında karşındaki insanın yüzünde oluşan neşe, sevinç, rahatlama gibi binlerce cihette oluşan güzellik müthiş bir nimettir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Nisan 2018> Daha Fazla

Allah Kendisine gerçekten inanan ve bağlanan kişilere zevk alacağı ve sevgi duyacağı, mutlu olacağı şeyleri tek tek sunar. Bunun dışında ne yaparsa yapsın, nereye giderse gitsin, kimle olursa olsun insan mutlu olamaz. Allah’tan uzak insana müzik de eğlence de zevk vermez. Zevk aldıran, sevdiren, mutlu eden Allah’tır. Hadi ben zevk alayım, hadi ben eğleneyim dediğinde kendini yerden yere de atsa yapamaz. Allah’ın o zevki vermesi gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Nisan 2018> Daha Fazla

İnsanı mutlu eden tek şey gerçek sevgidir. Gerçek sevgiyi gören insan hayat bulmuş olur. Gerçekten sevildiğini gördüğünde insan mutlu olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Ocak 2018> Daha Fazla

Gaddarlıkta ruh ölür, insan şiddetli acı çeker. İstediği kadar zenginlik içinde olsun o insan hayatının her anında acı içindedir. Başarı elde edilen zenginlik değildir. Mutluluk ve sevinç içinde yaşamak başarıdır. Bu da ancak imanla olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Ocak 2018> Daha Fazla

Allah ile candan ve içten bir bağlantı varsa, imanın lezzeti ve ahiretin sevinciyle insan mutlu olur. Bunun dışında tekneyle gezmek, arabayla dolaşmak, köfte yemekle insan mutlu olmaz. İstediği kadar kendini zorlasın hiçbir yerde hiçbir şekilde eğlenemez. Nerden geldiğini bilmeyen nereye gideceğini düşünmeyen bir insanın eğlenmeye çalışması netice vermez. Böyle insan eğlenemez, sadece eğleniyor taklidi yapar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Aralık 2017> Daha Fazla

Allah’ın zikriyle felah bulmak için tam samimi bir teslimiyetle Allah’a bağlanmak gerekir. Aksi takdirde insanların mutlu olması mümkün değildir. Felah bulmak ve mutluluk için Allah’a gönülden teslim olmak, Allah’a tam bağlanmak şarttır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Kasım 2017> Daha Fazla

Affetmek mutluluk vericidir, sevindiricidir. Affetmemek can yakıcıdır, insanın sağlığını bozar, muhakeme yargı bozulur. Affetmek bizzat insanın kendi mutluluğu ve ruh sağlığı için hayatidir. Affedemeyen insan ruh hastası olur. Bir konuyu kafaya takıp unutmamak sinirleri alt üst eder. Affedip dinç yaşayacağına boş yere acı çekiyorlar. Takıntı ilk affetmeyeni vurur. Affedersen hem sen hem karışındaki rahatlar. Senin karşındakinde rahatsız olduğun hususu da yaratan Allah. Toplum sana affetmemeyi öğrettiyse bu şeytanın çirkin bir başarısıdır. Şeytana uyup kendini küçük düşürmeyeceksin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Kasım 2017> Daha Fazla

Allah ile bağlantısı olmayan hayat monoton hayattır. İnsan lokantaya gider, kayak yapar, araba yarışlarına katılır ama monotonluktan kurtulamaz, gittiği her yerde sıkılır. Mutluluğun sırrı sonsuz güzel sonsuz akıl sonsuz merhametli sonsuz sanatçı Allah’a tam bağlanmaktır. O zaman insan kömürlükte de yaşasa mutlu olur. Kuran’ın özü insanları mutlu etmek üzerinedir ve bu güzelliklerin hepsi monotonluğu ortadan kaldırır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Kasım 2017> Daha Fazla

Maddiyatın mutlulukla bağlantısı yoktur demek samimi olmaz. Mümin Allah rızası için yaşar, maddi imkanları varsa bunu da Allah için harcar. Bu da güzel bir mutluluk sebebidir. İhtiyaç içinde olanlara yardım etmek, sevdiklerini mutlu etmek, güzellik oluşturmak için maddiyatı kullanır. Bu anlamda, maddiyatın mutlulukla bağlantısı vardır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Kasım 2017> Daha Fazla

İnsan mutlu ederek mutlu olur. Mutluluğun anahtarı sevdiklerini mutlu etmektir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Kasım 2017> Daha Fazla

İnsanları mutlu eden, meşru olan her şeyi kabul ederiz. Meşruysa, hoşuna gidiyorsa, gerçekten mutluluk veriyorsa insanları sınırlandırmamak gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Ekim 2017> Daha Fazla

Hayat imanla anlamlı olur. İman hakikatleri insanı Allah’a yaklaştırır. Derin imanlı bir insan için hayat çok çok çok anlamlı olur. Derin imanlı bir insan sevmekten derin zevk alır. Bir insanın hayatında mutsuzluk varsa Allah’tan uzaklaşma vardır.
Dua etmek mümine mutluluk getirir. Duadan uzaklaştığında ise insan mutsuz olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Ekim 2017> Daha Fazla

Allah’tan korkmayan insana güzellik bir şey ifade etmez. Eğer insan egoistse hiçbir güzellikten zevk almaz. Egoist insan ne kendi mutlu olur ne diğer insanlara mutluluk verebilir. Egoistlik insanı ilkelleştirir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Ekim 2017> Daha Fazla

Yok olacağını düşünen, ahiret inancı olmayan bir insan asla mutlu yaşayamaz.
İman hakikatleriyle, Kuran mucizeleriyle imanı açan, imanı vurgulayan, imanda tereddütleri yok eden bilimsel, akılcı, mantıklı izahlarla insanların ufuklarını açmak, iman etmelerini ve imanda derinleşmelerini sağlamak en hayati konudur. Mutluluğu sağlayan ana neden imandır. Müslüman imanın üstündeki perdeleri tek tek açacak, açtıkça mutlu olacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Eylül 2017> Daha Fazla

Dünyanın imtihan yeri olduğunu bilip ona göre davranırsak samimi olup Allah'ı çok seversek mutluluğu en yüksek derecede yaşarız.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Eylül 2017> Daha Fazla

Korku, ümitsizlik, yeis, kaygı, üzüntü Allah'a tevekkül edilmediğinde olur. Samimi imanda neşe ve mutluluk hakimdir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Ağustos 2017> Daha Fazla

Mutluluğun formülü Allah'ı çok sevmek, Allah'tan çok korkmak, Allah'a derin imanla bağlanmak, Allah'a kendini teslim etmektir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Ağustos 2017> Daha Fazla

Gerçek mutluluk başkalarını mutlu etmektir. İnsanın kendisi için yaşaması çok küçük düşürücüdür. İnsan Allah için ve sevdikleri için yaşar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Ağustos 2017> Daha Fazla

Allah'ı çok seviyorum, Allah sevmem için çok güzel tecelliler yaratıyor. Sevgi kainattaki en zevkli nimettir. Sevgiye sahip olan mutlu olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Ağustos 2017> Daha Fazla

Karşımdaki insanın mutlu olması benim çok hoşuma gider. Bu yüzden son sözü söylemek diye bir iddiam yoktur, karşımdakinin mutlu olması mühimdir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Ağustos 2017> Daha Fazla

İnsan sevdiğini mutlu gördüğünde mutlu olur. Sevdiğini mutlu görmenin zevki ayrı bir şeydir, insana çok derin haz verir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Ağustos 2017> Daha Fazla

Allah ile kalbini sürekli bağlantıda tutan insan sürekli mutludur. Manzara, ev, araba, güzellik hep Allah'la birlikte mutluluk verir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Temmuz 2017> Daha Fazla

İnsanlar sevgi, barış, mutluluk arayışında. Bu güzel arayış dua niteliğinde. İnşaAllah yakında tüm dünyaya sevginin hakim olduğunu görecekler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Temmuz 2017> Daha Fazla

Alkol insanı mutlu etmez, insanlar sadece mutluluk taklidi yapıyorlar. Aleni bir zehirlenme oluyor, zehirlenme insanı mutlu etmez. Alkol insanı karamsarlığa çeker ve üzüntüyü tetikler, mutluluk hissi oluşturmaz. Tam tersine ruhi çöküntü meydana getirir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Temmuz 2017> Daha Fazla

İnsanların mutluluğu aramamaları anormalliktir. Mutluluk, her şeyin sahibi, merhametli, sonsuz akıl sahibi Allah'a bağlanmakla olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Temmuz 2017> Daha Fazla

İnsanların çoğu birbirine alaycı yaklaştıkları için samimi candan dostluk kurmaları mümkün olmuyor. Allah'ı seven, Allah'tan korkan, sabırlı, affedici, nezih insanlar çok olsa o zaman o insanların içinde herkes mutlu yaşar. Yalnızlığa mecbur kalmak manevi bir felakettir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Temmuz 2017> Daha Fazla

İmanı güçlü, Allah'ı çok seven bir insan mutsuz olmaz. İman zafiyeti oluştuğunda mutsuzluk olur, kişinin neşesi kaçar, sıkıntı içinde yaşar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Temmuz 2017> Daha Fazla

Mutluluk parayla ancak şöyle gelebilir, o parayla fakire yardım yaparsın mutlu olursun, İslam'a hizmet edersin mutlu olursun, sevdiklerine hediyeler alırsın, insanlara iyilik yapar insanları mutlu edersin mutlu olursun. Ama tabi tüm bunlardan mutlu olmak imanla mümkündür.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Haziran 2017> Daha Fazla

Hayattan tek beklentim Allah'ın benden razı olması. Rabbim benden razı olursa dünyanın en mutlu insanı ben olurum.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Haziran 2017> Daha Fazla

İnsanlar akılla, sevgiyle, muhabbetle, bencillikten kurtulmakla mutlu olur.
"Çok iyi yere gelmek" Allah sevgisiyle, imanla mutluluk vesilesi olur. İyi dediğin yerde sevgiyle, imanla iyi hizmet yaparsan mutlu olursun. Mutluluk diğer insanları mutlu ettiğinde yaşanan bir duygudur. Bencil insan mutlu olamaz.
Tatille, mekan değiştirmekle mutluluk olmaz, hayatın değişmesiyle mutluluk olur. İslam'a, dine hizmet eden en mükemmel tatili yapmış olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Eylül 2016> Daha Fazla

Mutluluğun ancak içkiyle vs olacağına o kadar yanlış alışmışlar ki iman edenlerin neşesini ve mutluluğunu anlayamıyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Ağustos 2016> Daha Fazla

Mutlu olmanın yolları diye sayısız kitap yazılıyor, insanlara bir çok anlamsız öğüt veriliyor. Oysa mutluluk sadece imanla oluşan nimettir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Şubat 2016> Daha Fazla

İnsan sırf zenginlikten mutlu olmaz, acayip daralırsın. Sarayda yaşıyor adam kendini asıyor, Allah esirgesin. İmanla mutlu olur insan.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Şubat 2016> Daha Fazla

Güzel olan her şeyin temelinde Allah korkusu vardır. Allah korkusu olmadığında bambaşka, hiç kimsenin mutlu olmayacağı bir sistem ortaya çıkar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Şubat 2016> Daha Fazla

Müslüman Allah’a olan imanından, tevekkülünden dolayı her zaman neşelidir. Cihat alanında da neşelidir, şehit olurken de neşelidir. Sevincinden, neşesinden bir şey kaybetmez. Ancak imanı zayıf insanın eli ayağı boşalır, ümitsizliğe kapılır, panik olur, mutsuzdur, ağlar, korku içinde yaşar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Şubat 2015> Daha Fazla

Allah’tan uzak olan hiçbir insan mutlu olmaz. Allah’a tevekkül etmeyen insan hiçbir şekilde bereket bulamaz, ferahlık bulamaz.
Allah’ın sanatını bilmek, büyüklüğünü bilmek Allah’tan bereket getirir, sıkıntıyı alır, ferahlık meydana getirir. Allah bir şekilde unutulduğunda acı, azap insanın yakasını bırakmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Mart 2014> Daha Fazla

Mutluluğun kökeni imandır. İnsan imanla mutlu olur. Çünkü şükrediyor, hamd ediyor, her halükarda Allah’a teslim oluyor, her şeyde hayır arıyor. Küfür ruhunda insanlar her şeyde şer arar. Küfür ruhunda her şeyde kötülük, fitne, kargaşa arar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Eylül 2013> Daha Fazla

Biz Allah'la mutlu oluyoruz, dinle mutlu oluyoruz. Mehdiyette hem dindarlar hem din karşıtları, dini yaşamayanlar rahat ve huzurlu yaşayacaklardır. Mehdiyet hepsini göz önünde bulunduruyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Eylül 2013> Daha Fazla

Allah mutluluğun formülünü çok kısaca söylemiş; Mehdi ve İsa Mesih. Bu kadar. Onları başa geçirin, mutlu olun diyor Allah, rahat edin. Direnirseniz canınızı yakarım, diyor. Diyorlar ki, biz direneceğiz. O zaman canın yanacak. Vazgeçersen rahatlarsın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Ağustos 2013> Daha Fazla

Mutluluk olmadığında insanın vücudu zehirleniyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Temmuz 2013> Daha Fazla

Binayla, taşla insanlar mutlu olmaz; Allah sevgisiyle mutlu olur, Allah korkusuyla. Kuran mucizelerini bilecek, iman hakikatlerini bilecek, Allah'a aşık olacak, Allah'a teslim olacak; o zaman hayatın bir anlamı olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Temmuz 2013> Daha Fazla

İnsanlar Allah sevgisiyle mutlu olur, Allah korkusuyla mutlu olur, imanla mutlu olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Haziran 2013> Daha Fazla

Allah bizim mutlu olmamızı, gülmemizi ister.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Nisan 2013> Daha Fazla

Allah Kuran’da, İncil’de ve Tevrat’ta da kullarının mutlu olmasını istiyor. Acı çekmelerini istemiyor, ızdırap çekmelerini istemiyor. Cenneti yarattığına göre mutlu olmamızı istiyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Nisan 2013> Daha Fazla

“Allah olmadan biz mutlu oluruz” diyor. Yok kardeşim, öyle bir şey olmaz. Allah belanı verir, iflahını keser senin. Olur mu öyle şey? Yaşamanın anlamı yok o zaman.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Nisan 2013> Daha Fazla

Mutsuz olan insanların aklına zarar geliyor. İmansızlık mutsuzluğa, mutsuzluk imansızlığa sebep oluyor. Bu adeta kendi içinde kilitlenmiş gibi bir sistem. Mutsuzluk imansızlığı çekiyor. Halbuki Allah müslümanların mutlu olmasını istiyor. Allah sevinci beğeniyor. Bağnazlar da durmadan ağlamayı teşvik ediyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Şubat 2013> Daha Fazla

Hz. Mehdi (as) ve İsa Mesih (as) insanları sevindirir, onların kalplerine ferahlık verir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Şubat 2013> Daha Fazla

Şu an dünya manen komada. Kimse neşelenemiyor, gülemiyor insanlar. Allah sevgisi olmayınca Allah neşe vermiyor. Ekonomik krizin nedeni de bu. Mutsuzlar, mutlulukları gitti. Sen Allah’ı sevmezsen Allah insanı böyle yapar işte. Ama Mehdi (as) zuhur ettiğinde herkesi bir düğün bayram havası saracak, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Ocak 2013> Daha Fazla

Eğleniriz, güleriz, namazımızı da kılarız, oruç da tutarız, Allah'a yakarırız. Aşkla, şevkle oynarız ama kalbimiz hep Allah'ladır. İnşaAllah. Amaç ne? Dünyayı da cennet gibi yapmak. Cennette ağaçlar, kuşlar bile oynuyor.
Müslümanların meşru neşesini örtmeye kalkarsan İslam'a zarar vermiş olursun.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Ocak 2013> Daha Fazla

Kadın olsun erkek olsun, Kuran’a uyan mutludur. Gayesi Allah’ın rızasını kazanmak olan her insan mutlu ve şerefli yaşar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Ocak 2013> Daha Fazla

Allah bizi neşeli olacak şekilde yaratmıştır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Aralık 2012> Daha Fazla

Her gün biz imanımızı, Allah’ın bizi kul olarak yaratmasını kutluyoruz. Yani her gün kutlama var. Müslüman olduğumuz için, Peygamberimiz (sav)’e ümmet olduğumuz için onun sevincini her gün kutluyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Kasım 2012> Daha Fazla

Eğleniriz de, güleriz de, neşeleniriz de, spor da yaparız. Dünyanın güzelliği o. Ahirette de devam edeceğiz kaldığımız yerden Allah’ın izniyle.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Kasım 2012> Daha Fazla

Kardeşlerimizin kalplerinde iman şenliği var, maşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Kasım 2012> Daha Fazla

Müjde insanı canlandırıyor. Mesela hastalık varsa geçer. Neşe insanı canlandırır. İman insanı canlandırır, müjde insanı açar, kalbine ferahlık verir. Kuran bu gerçeğe işaret ediyor. (Yusuf Suresi, 96. ayet)

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Eylül 2012> Daha Fazla

Müslüman neşeli, sevinçli, dışa dönük olacak.
MÜSLÜMAN NEŞELİ, ŞEVKLİ VE SEVİNÇLİ OLUR.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Eylül 2012> Daha Fazla

Allah'a inanmayan insanlarda huzur olmuyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Ağustos 2012> Daha Fazla

İnternete girdiğimizde hep neşe ve sevinç görmemiz lazım. Herkes herkese iltifat etmesi lazım, sevgi göstermesi lazım, muhabbet göstermesi lazım. Böyle olması güzel olur. Öbür türlü insanlar mutsuz oluyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Temmuz 2012> Daha Fazla

ALLAH SEVİLMEDEN SEVGİYİ YAŞAYAMAZSIN. ALLAH’A SAMİMİ İMAN OLMADAN MUTLU OLMAK DA MÜMKÜN DEĞİL. Yani dünya kâbusa döner. Aşkla, Allah samimi sevildiğinde Allah dünyayı güzelleştiriyor.

> Daha Fazla

Hakkı söylemekten çekinmem. Dinden taviz vermem. Neşeli olmamızla dinden taviz verdiğimizi zannediyorlar. Öyle bir şey asla olmaz.
Sapıklığın yayılmasının, mutsuzluğun ve neşesizliğin tek sebebi dinsizliktir.
Hüzne kapılmak haram. Sıkıntıya düşmek de haram. İnsan, her şeyi kendi yaptığını düşündüğü için Allah’tan bağımsız olduğunu düşündüğü için sıkıntıya düşer. Oysa her şeyi Allah yaratır.
Mutsuz yaşamak anormaldir, mutlu olması lazım insanların. Allah bizim iyi ve mutlu olmamızı ister.
Deccal mutsuzluk meydana getirir, Hz. Mehdi (a.s.)'a uyan mutlu olacaktır.
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, Sayın Adnan Oktar’ı referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top
iddialaracevap.com adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."