Adnan Oktar Diyor Ki...

 

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Şubat 2018> Daha Fazla

Allah kıyameti Mehdi vesilesiyle erteliyor. Ama 313 kişi dışında geniş bir kesim Mehdiyete karşı müthiş tavır alıyor. Hadislerde, “Mehdi dünyadan bir an çekilse o an kıyamet kopar” diye bildiriliyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Aralık 2017> Daha Fazla

Kıyametten hemen önce yeryüzünde dini eser hiç kalmayacak. Kuran’ın manası göğe ref edilecek. Camiler meyhaneye, eğlence yerlerine çevrilecek. Tek bir cami kalmayacak, mescidler yıkılacak. Kabe-i şerif dümdüz edilecek, sadece arazisi kalacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Kasım 2017> Daha Fazla

Kıyamet oldu ve bitti, biz henüz o zaman dilimine gelmediğimiz için göremiyoruz. Fatih Sultan Mehmet dönemini bazı şuurlar yeni görüyor, başka zaman dilimlerinde. Biz kendi zaman dilimimizde ilerliyoruz ve yaşanmış bitmiş olan Kıyamete doğru gidiyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Ekim 2017> Daha Fazla

Hz. Hızır dünyada son Müslüman vefat edinceye kadar dünyada kalır, kıyametten hemen kısa bir süre önce dünyadan çekilecektir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Ekim 2017> Daha Fazla

Kıyamet bilimsel açıdan da Kuran ayetlerine ve hadislere göre de çok yakın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Eylül 2017> Daha Fazla

Dünyanın yaşlandığı her yerde görülüyor. Gök de yer de adeta kanserleşti, ölüme doğru gidiyor. Kıyametin yakın olduğu görülüyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Ağustos 2017> Daha Fazla

Dünya kıyamete doğru gidiyor. Son defa İslam ahlakı dünyaya hakim olacak. O zaman İslam aleminin başında olan şahıs Hz. Mehdi olacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Ağustos 2017> Daha Fazla

Kıyamete en yakın dönemde tüm güzellikler ortadan kalkacak, cinayetler, kavgalar, nefret iyice tırmanacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Ağustos 2017> Daha Fazla

Kıyametin yakın olduğu aynı zamanda bilimsel bir gerçektir. Kıyamet dünyaya çarpan dev bir göktaşı vesilesiyle olacak. Bediüzzaman hadisler ve ayetlerden aldığı bilgiyle 2120'de Allah'ın izniyle kıyametin kopacağını söylüyor. Doğrusunu Allah bilir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Ağustos 2017> Daha Fazla

Kıyamet koptuğunda kabirler de dahil her yer dümdüz olacak, Ay Güneş ve Dünya birbirine girip tek parça yüzey haline gelecek.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Temmuz 2017> Daha Fazla

Kıyamete en yakın dönemde dünyada Müslüman kalmayacak. Kıyamet küfrün başına kopacak. Cennet ehli kıyameti güven içinde izleyecek.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Mayıs 2017> Daha Fazla

Allahualem Kıyamet büyük bir göktaşının dünyaya çarpmasıyla gerçekleşecektir. Kıyamet günü insanlar için hiçbir yere kaçış olmayacaktır.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Mayıs 2017> Daha Fazla

Kıyametin yakın olduğu doğru. Bediüzzaman Hazretlerinin verdiği 2120 tarihi de hadislere göre doğru ve diğer inançlarla da uyumlu.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Kasım 2016> Daha Fazla

Sanatın durması, dünyanın her yerinin çürümeye başlaması da kıyametin yakın olduğunun delillerindendir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Ekim 2016> Daha Fazla

İsa Mesih için Allah Kuran'da, "O kıyamet için bir alamettir" buyurmuştur. Bazıları halkı yanlış bilgilendirerek bu bilgiyi gizlemeye çalışıyorlar.
Hadislerde bildirilen çok sayıda kıyamet alameti, belgelerle ve fotoğraflarla ispat edilebilecek tarzda çıkmıştır yani hiçbir çelişki yoktur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Ekim 2016> Daha Fazla

İsa Mesih’in dünyaya tekrar inişi, Hz. Mehdi’nın çıkışı, Yecüc ve Mecüc’ün varlığı Kıyamet alametlerindendir.
Allah İsa Mesih için “Kıyamet için bir alamettir” diyor, sadece onun için bunu söylüyor. Bu ayetteki hüküm açık. İsa Mesih tekrar dünyaya gelecek.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Eylül 2016> Daha Fazla

Allah ayette kıyametin işaretleri gelmiştir diye bildiriyor. İnsanlara çok konuda işaretler gelir ancak çoğu bu işaretlerin hikmetini anlamaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Mart 2016> Daha Fazla

Son zamandayız. Dünyayı deliler gibi sevenler dünyanın boş olduğunu çok kısa bir süre sonra anlayacaklar. Kıyamet çok yakın. Çok çok az bir vakit var. Bediüzzaman kıyametin kopuş vakti için 2120 gibi diyor. Hadislerin işareti de o şekilde görünüyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Ekim 2014> Daha Fazla

2081’lerden sonra Firavun’un, deccal’ın kat kat daha azgınları dünyayı sarmaya başlayacak. Firavun görse şaşırır adamları. Deccal görse şaşırır. Nemrut görse şaşırır. Her biri ayrı bir nemrut olacak, her biri ayrı bir deccal olacak. Dünya adeta cehenneme dönecek, yaşanmayacak hale gelecek.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Ağustos 2014> Daha Fazla

Kıyamete çok az kaldı. İsa (as) ve Mehdi (as)’ın Huruf-u Mukatta’yı bilmesi Allah’ın izniyle şart gibi görünüyor. Çünkü başka kullanacak kimse yok şu an, son onlar var.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Mayıs 2014> Daha Fazla

Şu an bulut gibi göktaşları Dünya’nın üzerinde. Kıyametin yaklaştığını gösteren bir olay. Allah’ın hücum emrini bekliyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Ekim 2013> Daha Fazla

Kıyamet konusunda bir daha söylüyorum bakın, 2120! Bir kayanın üstüne yazsınlar. 2121’de o yazıyı bulamayacaklar. Toz olacak ortalık. “Bir çarpma” diyor Cenab-ı Allah ayette. “Onu diğer bir çarpma izler” diyor. Bunu görecekler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Ekim 2013> Daha Fazla

Hicri 1506'dan önce İstanbul'da deprem yok, inşaAllah. Hicri 1506'dan sonra cehennem zaten. Hicri 1545'e kadar cehennem. Depremler, felaketler, belalar, iç savaşlar, ihtilaller. Bir faşist kalkışma olacak, bir komünist kalkışma olacak, dünyayı kaplayacak. Kan gövdeyi götürecek.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Eylül 2013> Daha Fazla

İmam Muhammed Mehdi (as) ile dünya bitiyor. Kıyametin gecikmesine sebep İmam Mehdi (as)’dır, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Ağustos 2013> Daha Fazla

İnsanlar tam ilahlık iddia ettikleri bir dönemde 2120'de kıyamet kopacak.
2120 gibi kıyamet kopacak ve 15 milyar yıldır var olan dünya toz duman olacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Mayıs 2013> Daha Fazla

Her yerde müminler, Müslümanlar varken Kıyamet gelmez. Ayet var; tebliğ yapılırken bela gelmiyor. Allah anılmadığında, Müslümanlık yaşanmadığında Kıyamet geliyor.
Kıyametin amacı, mal sevgisi, dünya sevgisi olan tiplere muazzam bir ümitsizlik vermek, muazzam bir hasret ızdırabı vermek ve o acının kalbine yerleşmesini sağlamaktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Nisan 2013> Daha Fazla

Dünya son zamanlarını yaşıyor. 70 yıllık bir dönem var İslam’ın yaşanacağı. 2120 gibi de kıyamet kopacak. Türk Milleti’nin öncülüğünde bir İttihad-ı İslam oluşacak. Son kere İslam dünyaya hakim olacak, sahabe dönemi gibi olacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Şubat 2013> Daha Fazla

Ayetten kıyametin en fazla bir saat kadar süreceği anlaşılıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Şubat 2013> Daha Fazla

Bediüzzaman’ın ayetten ve hadisten yaptığı hesaplamalara göre; Kıyamet 2120 gibi, dünyaya büyük bir göktaşının vurmasıyla başlayacaktır. Kıyametten önce ehli imanın ruhları kabzedilecektir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Ocak 2013> Daha Fazla

Mehdiyet 2082’ye kadar. Ondan sonra bozulma başlıyor. O devirde Mehdi (as) ve İsa Mesih (as) olmayacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Şubat 2013> Daha Fazla

Bizim vesilemizle kıyametin yakın olduğu bilgisi bütün dünyada dalga dalga yayılıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Ocak 2013> Daha Fazla

Mehdi (as)’ın vefatından sonra, İsa Mesih’in vefatından sonra acayip sapıtacak insanlar. Böyle sapıtma görmedi dünya. Deccal bile yanlarında yüzde 1 gibi kalır. Korkunç bir azgınlık, korkunç bir tuğyan, korkunç bir kepazelik bütün dünyayı kaplayacak. Tek yanlı deccaliyet hakim oluyor. O devirde son bir yecüc mecüc zuhuru daha var.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Ocak 2013> Daha Fazla

2120, ben tarihi veriyorum inşaAllah. 2120’de Apofis denilen göktaşından çok çok daha büyük bir göktaşı Dünya’ya çarpacak ve Dünya’yı delip geçecek. Sonra ters dönüp bir daha vuracak. Yani Dünya’nın içinden girip, delip geçecek, spin atıp bir daha vuracak. Dünya’nın dönüş hızı duracak, tersine dönmeye başlayacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Ocak 2013> Daha Fazla

Allah’ın kıyameti koparmaması Mehdi (as) vesilesiyledir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Aralık 2012> Daha Fazla

İri bir göktaşı 2120 gibi dünyaya vuracak, Dünya’yı delip geçecek. Bir daha vurduğunda Dünya dönüş yönünü değiştirecek, ters yönde dönmeye başlayacak. Ondan sonra da süratle kıyamet başlamış olacak. İnşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Aralık 2012> Daha Fazla

Mehdi (as)’ın yüzü suyu hürmetine kıyamet ertelenmiştir. Onlar da zannediyor ki öylesine erteleniyor. Öylesine ertelenmiyor. Mehdi (as)’ın vesilesiyle, Mehdi (as)’ın yüzü suyu hürmetine erteleniyor, inşaAllah.
Kıyamet ertelendi. Bunun farkında değil insanlar. MEHDİYET VESİLESİYLE KIYAMET ERTELENDİ. Mehdiyetten bahsedildiği için, Mehdi (as)’dan bahsedildiği için, Mehdi (as) faaliyette olduğu için, Mehdi talebeleri faaliyette olduğu için, Mehdiyet yoğun anıldığı için KIYAMETİ KOPARACAK MELEK GERİ DÖNDÜ ALLAH’IN EMRİYLE.
Kıyamet kopacaktı, kıyameti koparacak olan melek geri döndü. Çünkü Mehdi (as), Mehdiyet gündemdeydi. Ne diyor Peygamberimiz (sav)? “Kıyametin kopmasına bir gün kalsa, bir an kalsa, bir saat kalsa, bir dakika kalsa evlatlarımdan Muhammed Mehdi (as) gelecek” diyor ve “Allah o günü uzatacak. Kıyameti erteleyecek” diyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Aralık 2012> Daha Fazla

Kıyamet çok süratli gelişen bir durum. Çünkü Dünya’ya bir çarpma olacak. Çok büyük bir göktaşı dünyayı delip geçecek. Ayette diyor, “İlk çarpmayı ikinci çarpma izler” diyor. Anlaşılıyor ki o çarpan nesne dünyayı delip geçecek, spin atacak, bir daha vuracak. Bunun sonucunda Dünya dönüş yönü değişecek. Tersine dönmeye başlayacak. Ama bu yani saatler içerisinde bitecek bir olay. En fazla saat sürer. Çok süratli kıyamet kopacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Kasım 2012> Daha Fazla

İttihad-ı İslam’ın oluşması için Allah dünyaya ömür verdi. Şu anki ömrün nedeni bu. Kıyametin vakti geldi. Kıyamet uzatılıyor Mehdi (as)’ın çıkması için, İttihad-ı İslam oluşması için.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Kasım 2012> Daha Fazla

Kıyametten önce Kuran, Allah Katına ref edilecektir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Ekim 2012> Daha Fazla

İki nesil sonra zaten Allah’ı inkâr edecekler, Kâbe’yi yıkacaklar. “Kâbe’nin arsası dümdüz olacak” diyor Peygamberimiz (sav). “Şu anda görüyorum, zayıf bir insan yönetecek” diyor Peygamberimiz (sav). İki nesil sonra kıyamet. Dünyanın tamamı kalkacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Ekim 2012> Daha Fazla

Kıyamette kainat dağılıyor, magma da dağılıyor tamamen. Düz bir yapı oluşacak. Yani böyle yufka gibi açılacak Dünya kıyamette. Adeta bir tepsi gibi. O küre vasfını kaybedecek. Soğuma da oluşacağı için tamamen çorak toprak haline geliyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Ekim 2012> Daha Fazla

Kıyamet, Mehdi (as) geldiği için durduruldu, bekletiliyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Eylül 2012> Daha Fazla

KIYAMET HİCRİ 1545 GİBİ KOPACAKTIR.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Ağustos 2012> Daha Fazla

Tam insanlarla ve yaratılmışlarla oynadıkları bir dönemde, ortalığı batırdıkları bir dönem ki dünya çölleşecek o dönemde. Yağmur yağma şekli bozulacak. Mesela bir yerde yoğun seller varken; diğer yerde çok yoğun kuraklık olacak. Savaşlar artık çete savaşlarına dönüşecek; insanlar gördükleri yerde birbirlerine saldıracak dünyanın her tarafında. ÖYLE AZGIN BİR DÖNEMDE KIYAMET KOPACAK.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Temmuz 2012> Daha Fazla

“Ramazan-ı şerifin 10. gününün 2. saati”, yani öğleden sonra iki. KÜFÜR BUNU UNUTMASIN, BU TARİHİ. AKILLARINDA İYİ TUTSUNLAR. Ramazan-ı şerifin 10. gününün 2. saati, 2120, saat 2, Ramazan’ın 10. günü.
Ayet ayet Kuran, adım adım İslam. VAKİT TAMAM. MASON LOCALARI 1506 GİBİ KAPANIYOR. BİTİYOR ARTIK, MASONLUK DA BİTİYOR. Tapınak Şövalyeliği bitiyor. Çünkü bir anlamı yok, bitmiş. Din bitiyor çünkü.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Temmuz 2012> Daha Fazla

HIZIR (AS)’IN GÖREVİ BİTİYOR. TARİKATLARIN GÖREVİ BİTİYOR. HİCRİ 1506 GİBİ DE DİN BİTİYOR, İSLAMİYET BİTİYOR, yavaş yavaş artık gerilemeye başlayacak. HİCRİ 1545 GİBİ DE CENAB-I ALLAH’IN İZNİYLE KIYAMET KOPUYOR. YANİ 2120 GİBİ.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Haziran 2012> Daha Fazla

İSA MESİH'İN VEFATINDAN VE MEHDİ'NİN VEFATINDAN SONRA, YAZIN BİR KÖŞEYE GÖRÜN; YAKLAŞIK 60-70 YIL SONRA ÇOK BÜYÜK DEPREM OLACAK İSTANBUL’DA. Onun dışında uysal İstanbul. Mehdi'den memnun.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Haziran 2012> Daha Fazla

Hz. Hızır (as) kıyametten çok kısa bir ana kadar görevde. Hz. Hızır (as) son ana kadar olayların içerisinde. Kıyamet başladığında o da sürur içerisinde, sevinç içerisinde kıyameti seyredecek inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Nisan 2012> Daha Fazla

Her yerden anlaşılıyor. Dünya ölüme doğru gidiyor. İnsanlık ölüme doğru gidiyor. İnsanların ruhu çekildi. Sevgiyi, şefkati, merhameti unuttular. Ne güzel sevsene, dost olsana, arkadaş, kardeş olsana.

> Daha Fazla

KIYAMET ÖNCESİNDE YIRTICI HAYVANLARIN AHLAKINDA İNSANLAR OLACAK. Fuhuş ve zina aleni sokakta yapılacak. İbadet kalmayacak, sadece La İlahe İllAllah denilebilecek.
KIYAMET İNSANA BENZEYEN, FAKAT GERÇEKTE İNSAN OLMAYANLAR ÜZERİNE KOPACAK. O dönemde nikah da aile de kalmayacak, herkes her evi vahşice kullanacak. Tam içkilerini yudumlarken kıyamete ani yakalanacaklar. Gök tamamen açılacak simsiyah uzayı görecekler.
KIYAMET ÖNCESİNDE, KABE'Yİ YIKTIKLARI DEVİRDE, GİZLİ BİR MÜSLÜMAN CEMAAT OLACAK. Güçlü fakat gizli olacak bu Müslüman cemaat. Gizli mücadele ederken özel yöntemler kullanacaklar. Tebliğ yapamayacaklar, birbirlerini özel yöntemle bulacaklar. Onların aldığı sevap da çok yüksek olacak. Kıyametin hemen öncesinde, Azrail (as)’ın rüzgarıyla Müslümanların canı alınacak. ZERRE KADAR İMANI OLANIN CANI MÜSLÜMAN OLARAK ALINACAK. Kıyamet, inkarcıların başına kopacak.
Hz. İsa (a.s.)’ın vefatından sonraki bozulmada, insanlar NAMAZIN NE OLDUĞUNU SORACAKLAR KİMSE BİLMİYOR OLACAK. LA İLAHE İLLALLAH DİYEN KALMAYACAK. İmanlı az sayıda yaşlı SADECE FISILTIYLA TEKBİR GETİREBİLECEKLER. Sonra onların da canını alacak Allah. YERYÜZÜNDE İMANLI BİR KİŞİ BİLE KALSA KIYAMET KOPMAYACAK.
KIYAMET VAKTİ AKŞAM NAMAZI VAKTİNDE OLACAK. Bu belirli bir yer için söylenen bir vakit. Son halifelik İstanbul’da kaldığı için İstanbul’da akşam ezanı okunurken kopacağı belirtiliyor. Ezan okunmayacak aslında, EZAN SESİ O DÖNEMDE ARTIK DUYULMUYOR OLACAK. Ezan vaktinde kopacak kıyamet. Boğaz şimdi ne kadar güzel görünüyor. Fakat kıyamet vaktinde, İKİ YAKA BİRLEŞECEK, SONRA YENİDEN AÇILACAK, SONRA YENİDEN BİRLEŞECEK. O gün denizlerin yandığını görürsün diyor Allah. KİMİN AKLINDAN GEÇER O GÜZEL BOĞAZDAN MAGMANIN ÇIKACAĞI. Yedi tepenin dümdüz olacağı, magma ile suyun birleşeceği, gökyüzünün kıpkırmızı olacağı kimin aklından geçer? Tam içkilerini yudumlarlarken, gayri meşru cinsel ilişkiye girerken, tam “ne zaman kıyamet kopacakmış” derken üzerlerine kopacak.
Sonunda Allah kıyameti getirecektir. Çünkü o da, azgınların Allah’a dua şeklidir. Onlar diyecekler ki, “Üstad söylemişti, Adnan Oktar söylemişti, kıyamet 2120’de kopacak diyorlardı... Hani kopuyordu? Hani Allah vardı?” diyecekler. “Koparsa ya Allah kıyameti” diyecekler. Allah onların da duasına icabet edecek. Allah, küfrün işte bu isteğini yerine getirecek ve bütün kainatı yerle bir edecek.
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, Sayın Adnan Oktar’ı referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top
iddialaracevap.com adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."